Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

hayal kırıklığı....

Nereden Yazdırıldığı: DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ
Kategori: DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ
Forum Adı: Şafak Buçan Ölçümleri
Forum Tanımlaması: Şafak Buçan beyin doğal gerilim ölçümlerini ve yorumlarını burada bulabilirsiniz
URL: http://www.dohad.org/forum/forum_posts.asp?TID=406
Tarih: 15-Eylül-2019 Saat 08:50
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.05a - http://www.webwizforums.com


Konu: hayal kırıklığı....
Mesajı Yazan: Şafak Buçan
Konu: hayal kırıklığı....
Mesaj Tarihi: 14-Haziran-2008 Saat 17:29
 
Değerli site sakinleri ;
Yılmaz beyin söyledikleri bir bakıma doğrudur. Ben 17 yıldır  ve Yılmaz bey yaklaşık 10 yıldır aynı şirkette çalışıyoruz. Benim şirketteki işlerimden bazıları yada 'iş çerçevemden bazıları Peryodik Kontrol ve Bakım dır. Yılmaz bey gibi. Ama peryodik kontrol ve pakım programımda Yılmaz bryde olmayan bir madde vardır ki buda 842 ülçüm noktasından oluşan PERYODİK TOPRAKLAMA ÖLÇÜM NOKTALARI ve DEĞERLERİDİR. 1993 YILINDAN BERİ BUNLARIN KAYITLARI BİZZAT BENİM TARAFIMDAN TUTULUP BİLGİSAYAR ORTAMINA AKTARILMAKTA VE ALTINDA DA İMZAM BULUNMAKTADIR.
Evet yılmaz bey de kendi çapında birşeyler yapmaktadır. pencerenin dibine çakılmış 2 adet topraklama çubuğu( 30 cm  ve 5 mt kablo) ile ne kadar sağlıklıdır bilemem. Ama tabiki bizim için her türlü parametreler değerlidir.
Yılmaz beyi anlıyorum. Herhalde bunun arkasında biraz kıskançlık ve site yönetiminin benim olurumu almadan özellikle benim adım 'ŞAFAK BUÇAN ÖLÇÜMLERİ' altında Yeni bölümdür. Ve böyle bir şeyin bana sorulmadan  yapılmasından, ne kadar sıkıntı duyduğumu DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ üyesi bir arkadaşımızla paylaştım ve bunların sadece bana mal edilemeyeceğini, yılmaz beyinde çalışmalarının olduğunu belirttim. bunların bir kısmının özel mesaz olduğu için alıntı yapmıyorum. Eğer değerli arkadaşımız uygun görürse sitede açıklayabilir. Açıklamaz isede önemi yok saygı duyarım..
Ayrıca ben birilerinin isimlerini kullanarak bir yere gelme çabasında da değilim. Adımla açılan bölüm yönetimin takdiridir. TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Ayrıca polimik yaratıp siz değerli arkadaşların vakitlerini çalmak istemiyorum. Yılmaz beyin dediği gibi ' insanalrın emeği,zamanı çok değerlidir hiç birşey ile karşılıyamazsınız.' burda alıntı yaptım üzür dilerim.
 
Herkese güzel ve depremsiz yarınlar diliyorum...
 
 
 
 Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info