Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Şafak Buçan Ölçümleri
 DOHAD | DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ | Şafak Buçan Ölçümleri
Mesaj icon Konu: hayal kırıklığı.... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Şafak Buçan
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 207

Alıntı Şafak Buçan Cevaplabullet Konu: hayal kırıklığı....
    Gönderim Zamanı: 14-Haziran-2008 Saat 17:29

Değerli site sakinleri ;
Yılmaz beyin söyledikleri bir bakıma doğrudur. Ben 17 yıldır  ve Yılmaz bey yaklaşık 10 yıldır aynı şirkette çalışıyoruz. Benim şirketteki işlerimden bazıları yada 'iş çerçevemden bazıları Peryodik Kontrol ve Bakım dır. Yılmaz bey gibi. Ama peryodik kontrol ve pakım programımda Yılmaz bryde olmayan bir madde vardır ki buda 842 ülçüm noktasından oluşan PERYODİK TOPRAKLAMA ÖLÇÜM NOKTALARI ve DEĞERLERİDİR. 1993 YILINDAN BERİ BUNLARIN KAYITLARI BİZZAT BENİM TARAFIMDAN TUTULUP BİLGİSAYAR ORTAMINA AKTARILMAKTA VE ALTINDA DA İMZAM BULUNMAKTADIR.
Evet yılmaz bey de kendi çapında birşeyler yapmaktadır. pencerenin dibine çakılmış 2 adet topraklama çubuğu( 30 cm  ve 5 mt kablo) ile ne kadar sağlıklıdır bilemem. Ama tabiki bizim için her türlü parametreler değerlidir.
Yılmaz beyi anlıyorum. Herhalde bunun arkasında biraz kıskançlık ve site yönetiminin benim olurumu almadan özellikle benim adım 'ŞAFAK BUÇAN ÖLÇÜMLERİ' altında Yeni bölümdür. Ve böyle bir şeyin bana sorulmadan  yapılmasından, ne kadar sıkıntı duyduğumu DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ üyesi bir arkadaşımızla paylaştım ve bunların sadece bana mal edilemeyeceğini, yılmaz beyinde çalışmalarının olduğunu belirttim. bunların bir kısmının özel mesaz olduğu için alıntı yapmıyorum. Eğer değerli arkadaşımız uygun görürse sitede açıklayabilir. Açıklamaz isede önemi yok saygı duyarım..
Ayrıca ben birilerinin isimlerini kullanarak bir yere gelme çabasında da değilim. Adımla açılan bölüm yönetimin takdiridir. TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Ayrıca polimik yaratıp siz değerli arkadaşların vakitlerini çalmak istemiyorum. Yılmaz beyin dediği gibi ' insanalrın emeği,zamanı çok değerlidir hiç birşey ile karşılıyamazsınız.' burda alıntı yaptım üzür dilerim.

Herkese güzel ve depremsiz yarınlar diliyorum...

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide